2014

Zapomněli jste své heslo?
Zaregistrujte se na inges.cz
e-shop menu
Košík - položek: 0 / cena: 0 Kč

Kdo chce hodně převést, potřebuje silného partnera

Tyto přívěsy jsou skvělým doplňkem pro všechna vozidla a jsou v souladu s jejich speciálními funkcemi (některé přívěsy mají technický průkaz nebo jsou bržděné náběhovou brzdou), pro nákladní automobily, užitková vozidla, SUV, dodávky, čtyřkolky, traktory nebo traktorové sekačky.

Vyklápěcí přívěsy disponují sklopnou funkcí a speciálním mechanismem naklápění, který vícenásobně ulehčuje práci ať už v jezdeckém sportu, zemědělství nebo lesnictví. Bahno po kotníky na pastvinách, úzké řady stromů nebo úzké pěšinky nejsou pro tyto sklápěcí přívěsy žádný problém. Plně naložené Vás přesvědčí o své směrové stabilitě a dobré ovladatelnosti u všech projektů kolem domu, dvoru, stájí a v jezdectví.

Stejně tak v programu vysokonosné přívěsy, z nichž Allrounder s dvěmi řiditelnými nápravami umožňuje nejtěsnější otáčení stroje nebo speciální přívěs na přání: přívěsný třístranný sklápěč, jedno- nebo dvounápravový přívěs či přívěs s dvojitou nápravou jako sklápěč - vedle standardních přívěsů, vyrábíme přívěsy pro přepravu v zahradách, na stavbách, v sadech a vinic, stejně jako reklamní nebo hobby (auto, motocykl).